B-star Dance Company

Praha 4
+420 774 919 333
bstardancecompany@gmail.com

Marie Buriánková

Maruška se od svých 7 let věnovala sportovnímu aerobiku v Juniorské škole aerobiku Ivy Farářové. Školu reprezentovala v kategorii týmy a později fitness. 

Od 14 let je členkou taneční skupiny B-star dance company a v roce 2013 začala působit také jako její lektor. V současné době je hlavní vedoucí této skupiny. 

Má za sebou zkušenosti z tanečních módních přehlídek, například pro značku Retro jeans.

Od roku 2017 je členkou profesionální taneční skupiny Evil dancers dance company pod vedením Tomáše Kuťáka, se kterou jezdí na taneční vystoupení po celé republice. 

Tři roky také působila ve sportovní akademii nové generace SANG jako lektorka Zumby pro děti.

Má za sebou kurz pro Pedagogy volného času a také FISAF fitness core, kde získala potřebné informace a zkušenosti pro práci lektora.

 

 

Hanka Maryšková

Hanka je zakladatelkou skupiny B-star dance company. V současnosti pomáhá s její organizací a choreografiemi.

Hana je členkou profesionální taneční skupiny Evil dancers dance company zabývající se především tanečním stylem jazz dance. V dětství působila v taneční skupině Silueta Praha, a to v dívčí formaci, s níž se zúčastnila plno soutěží v disco dance, a současně v dívčí rockandrollové formaci, se kterou se také stala mistryní České Republiky. Později se věnovala párovému akrobatickému rockandrollu a v 16 letech začala i s trenérskou činností dětí.

V 17 letech se Hanka účastnila konkurzu do taneční skupiny Crash dance, se kterou měla možnost vystupovat i v zahraničí. Zde se věnovala především komerční formě tancování a nyní je zde externím lektorem.  Během doby působení v Crash dance začala navštěvovat kurzy Tomáše Kuťáka, kde se blíže seznámila s tanečním stylem jazz, který ji oslovil a rozhodla se věnovat především jemu.

Také se pravidelně účastní lekcí zahraničních lektorů v tanečním studiu Pineapple v Londýně.

 

 

Kristýna Víchová

 
Týnka je novou trenérskou posilou týmu B-star dance company. 
 
Týna se věnuje tanci od svých 6 let. Od 7 pak ve výběrovém soutěžním týmu v klubu AT studio domino, ve kterém jejím největším úspěchem je vítězství na mistrovství světa v disciplíně formace Show dance. Dodnes zde působí jako trenérka dětí předškolního a školního věku. 
 
Od svých 15 let se začala věnovat více tanečním stylům, a to především Contemporary a Hip hopu, se kterými se také úspěšně účastnila několika soutěží. V současné době je Týna členkou profesionální taneční skupiny Evil dancers dance company, která se věnuje především stylu Jazz dance. Se skupinou vystupují po celé České republice, výjimečně i v zahraničí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anastasia Rešitko

 
Nasťa je členkou B-star dance company od roku 2014 a dva roky poté začala působit jako lektorka dětí. 
 
Od svých 4 let dělala moderní gymnastiku. Poté se několik let věnovala společenským tancům a 2 roky dělala aerobik.